אודות

אודות box

חברתנו הוקמה לפני למעלה מ- 20 שנים, במהלכן פיתחה יותר מ-1,000 פרויקטים במגוון רחב של תחומים.

ייחודה של החברה הוא במתן פתרון שלם וכולל ללקוחותיה החל בגיבוש אסטרטגיה שיווקית מתאימה לצורך מקסום הפעילות העסקית באינטרנט, דרך מימוש האסטרטגיה, טכנולוגית ועיצובית, בדרך המקצועית ביותר וכלה בהתקנת ממשקים נוחים וידידותיים לעדכון ולניהול האתר אצל הלקוח.

בנוסף, מתמחה החברה בליווי צמוד ובייעוץ הכוללים ניתוחים תקופתיים של תרבות השימוש באתר וייעוץ בנוגע לשיפורים ושינויים שיסייעו להמשך הצלחת האתר. ההיכרות העמוקה שלנו עם תחום האינטרנט, החידושים הטכנולוגיים והמגמות המשתנות בו, מאפשרת לנו לייעץ ללקוחותינו על פעולות נדרשות  ברמת האסטרטגיה, הטכנולוגיה והעיצוב, במידת הצורך, על מנת שהאתר יעמוד ביעדים שהוגדרו בהצלחה ולאורך זמן.

כמו כן, box עוסקת בתחום ניהול שרתים, אירוח אתרי אינטרנט וגיבוי נתונים, ומציגה פתרונות אירוח איכותיים לגופים מסחריים ופרטיים. מוצר הדגל הוא שירותי אחסון אתרים, במחירים תחרותיים והוגנים. דגש רב ניתן לרמת השירות, שיפורו וליחס אישי לכל לקוח.

BOX מאמינה בשירות המותאם אישית לכל לקוח לכן, בין אם אתם לקוחות קטנים, בתחילת דרככם בעולם האינטרנט ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים אצלנו תוכלו למצוא את הפתרונות המתאימים לכם.

לקוחות

תהליך העבודה

רשם מוסמך