מודולים נוספים

מעבר לעשרות הרכיבים והפתרונות המגיעים כחלק מהחבילה הכלולה בעלות האתר, קיימים רכיבים ייחודיים אשר ניתן להתאים עבורכם בעלות סמלית נוספת.

אתר חירום

אזור ייחודי זה באתר אופיין ותוכנן כך שהוא יכול להתאים גם למועצות שהחירום הינו חלק מהיומיום אצלם, אך גם למי שמעוניינות לרכז באופן חכם, ידידותי ונגיש את כל המידע בנושא גם אם אינו חלק מהשוטף.

מעבר להצגה נוחה ויעילה של טלפונים חיוניים והנחיות חירום או האפשרות להורדת מסמכים והנחיות מפיקוד העורף, ביכולת האתר גם לעצור ולנטרל את כל המדיה השיווקית השוטפת ולהמירה במבזקים בזמן אמת, באיגרת ראש המועצה בחירום ועוד.
העמוד מובדל משאר עמודי האתר בצבעוניות שונה מזו של האתר בשגרה, וניתן גם לשנות את כל נראות האתר, בדגש על דף הבית, בשעת חירום, לבחירתכם.
את העמוד ניתן להפעיל בלחיצת כפתור ממערכת הניהול וכך גם את שינויי הנראות שיוגדרו על ידכם.

אינדקס לוחות

אינדקס לוחות הינו פיצ'ר נוסף וחיוני ליצירת אינטגרציה מול התושבים ונותן מענה לוקאלי ומכוון שמבדל באופן משמעותי את הפעילות משאר האתרים הנפוצים בתחום הלוחות. האינדקס מחולק לפי קטגוריות, כמו נדל"ן, דרושים, יד 2 וכו', ומאפשר הצגה מסודרת ונוחה של מודעות, כולל הצפת מודעות חדשות, שילוב מודעות עם תמונות, וארכיון של כל המודעות. קיימת אפשרות לתושבים להוסיף מודעות באופן עצמאי ולכם נשאר רק לאשר את המודעה לפני עלייתה לאתר.

אפליקציה

בשל נחיצותו היומיומית, לפורטל איזי סיטי קיימת כבר אפליקציה ייעודית שמרכזת את כל הפעולות החשובות לתושבים. האפליקציה מתאימה למשתמשי אנדרואיד ואייפון כאחד, ומנצלת את יכולות המובייל ע"י הצפת הודעות והתראות מתוזמנות ומותאמות למשתמשים לפי העדפות, מיקום ועוד.

חינוך מקוון

אם הרשות רואה את החינוך לפני הכל, זהו אזור ייחודי עבורכם. באזור זה ניתן להעביר שיעורים פרטיים ליחידים או קבוצות באמצעות מורים או אנשי מקצוע אחרים, להעלות חומרי לימוד ומבחנים, ללמד בפורומים בכתב, בקול, או בווידאו תלמידים משכבות שונות ועוד. זהו אזור בו תוכלו גם להפעיל באמצעות אישור משתמשים הורים או אנשי מקצוע אחרים אשר יסייעו אף הם לתלמידים כהכנה לבגרויות למשל.

אזור זה חשוב במיוחד גם לתקופות של חירום, אז ניתן להשלים לתלמידים שיעורים בתקופה בה בתי הספר אינם זמינים להם, או שהם אינם מרוכזים דיים ביומיום. הרשות יכולה גם לפרסם פה דפי עבודה לגילאים שונים, אזורי משחק חווייתיים, הודעות לתלמידים, תמונות מאירועי חינוך ועוד.

ניתן לפתח אזור זה באופנים נוספים כראות עיניכם הן מהזווית הפדגוגית – חינוכית והן מהזווית החברתית חווייתית.

אינדקס עסקים

אינדקס העסקים מהווה עבורכם כלי לעידוד היזמות העסקית באזור והתיירות המקומית והמזדמנת. האינדקס מאפשר תצוגה נוחה ומסודרת של כל בתי העסק הקיימים באזור על פי קטגוריות, כאשר בעלי עסקים יכולים להוסיף את עצמם באופן עצמאי על פי קריטריונים שתגדירו, ואלו יעלו לאוויר לאחר אישור שלכם.  האינדקס כולל תמונה מייצגת לכל קטגוריה וקישור לעמוד עסקים.

לוח העסקים מציג את כל העסקים בקטגוריה הנבחרת וכולל את שם העסק, סוג העסק, מיקומו, טלפון וקישור לאתר האינטרנט של העסק.

ניתן ללחוץ על כל אחד ברשימת העסקים ולקבל מידע מלא על העסק כגון: מידע מורחב על העסק, תמונות, כתובת, שעות פעילות, מפת הגעה ואפשרויות ליצירת קשר.

כמו כן, ניתן לסמן פרמטרים חשובים לגבי כל עסק כגון: חניה, נגישות, כשרות ועוד.