שירותים משלימים

העלאת פורטל חדש הינה לא רק שדרוג טכנולוגי אלא שינוי מהותי ואמירה אסטרטגית של המועצה. חשוב למנף אמירה זו ולמצב את המועצה על פי ערכיה, תוך חיזוקם באמצעות ביטויים באתר, באופן נבון ומותאם לקהל. ביכולתנו לסייע לכם לנצל את העלאת האתר למיצוב מדויק יותר של הרשות, על פי הגדרתכם, באחד ממגוון השירותים המפורטים מטה.

צרו עצמנו קשר לקביעת פגישת אפיון צרכים

מיצוב ושיווק אסטרטגי

נשמח ללמוד יחד אתכם את הרשות לעומק ולסייע לכם לקבוע אסטרטגיה שיווקית לפורטל עם מטרות ברורות, ולבנות עבורה תוכנית מימוש ייחודית וריאלית.

אנו יכולים לסייע לכם בדברים הבאים, לפי בחירתכם והגדרתכם מראש: להגדיר מטרות וחזון, לפלח ולהבין קהלים, להגדיר ערכים מוספים ולבדל מוצרים/שירותים, לקבוע מדיניות תקשורת שיווקית ולבנות תוכנית שיווקית ארוכת טווח בשיטות ובתזמון הנכונים לכם.

תוכן שיווקי

כתיבת תוכן

דפי התוכן לאורך הפורטל הינם כלי מצוין להיכרות עם פעילות הרשות ושיתוף התושבים. דפי נחיתה מגוונים בעלי טקסטים הכוללים את המסרים הנכונים באופן ברור ומתוכנן היטב תורמים למיצוב נכון וחיובי של הרשות בעיני התושבים ואף עשויים להניע לפעולה.

אנו מציעים כתיבת תוכן לפורטל כולו או לדפים מסוימים בו, כולל ניסוחי כותרות וסלוגנים מרכזיים, והכל תוך התאמה לקהל היעד ולקידום במנועי חיפוש.

עריכת תוכן

באם התכנים כבר קיימים אבל זקוקים לטאצ' אחרון, אנו מציעים לכם עריכת תוכן איכותית ומוקפדת, כולל התאמת התוכן למנועי חיפוש בסטנדרט גבוה.

הזנת תוכן

אף שמערכת הניהול שלנו קלה להפעלה ואינה דורשת ידע מקדים, יש חשיבות מרובה להזנת תוכן מוקפדת ומלאה בכל דפי הפורטל. נוחות הקריאה של המשתמשים ונראות הפורטל כולו מושפעים מכך.

תוכלו להסתייע בנו להזנה מלאה או חלקית של התכנים שתבחרו על מנת להעלות את הפורטל בנראות מעולה ובמהירות.

חבילת ניהול תוכן מלאה: כתיבה, עריכה והזנה

אנו מספקים שירותי ניהול תוכן מלאים לפורטל, הכוללים כתיבה, עריכה, הזנה ומעקב שוטף אודות תוצאות הביצועים (גוגל אנליטיקס) אשר יועבר אליכם בדיווחים שוטפים כפי שנקבע מראש.

ניהול התוכן מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם נציג הרשות שיבחר על ידכם.

השקת פורטל

פעמים רבות ניתן למנף את העלאת הפורטל להשגת מטרות נוספות של הרשות, כגון הדגשת המהלכים שהרשות מבצעת לרווחת תושביה בכלל, כאשר הפורטל הינו מקרה פרטי המעיד על כך.

יהא המהלך שתרצו להדגיש אשר יהא, חשוב לגזור ממנו קונספט אסטרטגי שיש לו השלכות פרקטיות בהשקת הפורטל נכונה אל מול התושבים.

נוכל לסייע לכם בהכוונה וניתוח בלבד באמצעות התאמת תוכנית שיווקית להשקה לפי צרכיכם, או לסייע לכם גם במימוש התוכנית בפועל. לבחירתכם.

ניוזלטר

חשוב מאוד להתייחס אל הניוזלטר ככלי מרכזי ורציני להעברת המסרים של הרשות לתושבים, וככלי בעל השפעה משמעותית על תפיסת התושבים את הרשות.

הניוזלטר יכול להניע לפעולה, לנתב את הנמענים לדפי נחיתה ייעודיים, להוביל אותם ליצירת קשר או לשרת מטרות נוספות שתבקשו להשיג.

ביכולתכם להסתייע בנו לפיצוח קונספטואלי של הניוזלטר ולכתיבתו, וגם בעיצובו בהתאם לפיצוח.

הסיוע יכול להינתן לניוזלטר הראשון בלבד או באופן קבוע, בכפוף להגדרת המטרות שלכם וקביעת המסרים לחודשים הקרובים.

הטמעת הפלטפורמה

אף שפורטל חדשני הינו כלי חיוני, לעתים לוקח זמן להטמיע אותו נכונה בקרב התושבים – ותיקים וצעירים כאחד.

אנו יכולים לסייע לכם בתוכנית שיווקית הכוללת מהלכים/קמפיינים ייחודיים לכם, להטמעת הפורטל והטכנולוגיה בקרב תושבי העיר/מועצה במטרה להגדיל את כמות הגולשים באתר, כמות המשתמשים במערכת הסליקה באתר, כמות הפעילים באתר או כל מטרה אחרת שתוגדר על ידכם.